Aktualności » Aktualności


14/02/2014

Nabór uczestników na konferencję w Poznaniu

Stowarzyszenie BIOREGION Wielkopolska jako Lider kooperacji BioTechMed ogłasza nabór uczestników spośród członków Powiązania na VI Kongres Współczesnej Onkologii NEXT GENERATION, który odbędzie się w dniach 27 - 29 marca 2014 r. w IBB Andersia Hotel w Poznaniu.

 

Tematem przewodnim będzie współczesna onkologia – next generation. Przedstawione zostaną trudne sytuacje, pułapki diagnostyczne i terapeutyczne w dziedzinie onkologii. Poruszone będą tematy m.in. ontogenezy, immunoonkologii i immunoterapii, nowotworowych komórek macierzystych, markerów i różnych rodzajów raka oraz pojawią się tematy wykorzystania nowych technologii do oznaczeń biomarkerów nowotworowych.

 

Konferencja umożliwi jej uczestnikom okazję do wymiany doświadczeń i dokonania planów na wspólne przedsięwzięcia badawcze.           

 

Więcej informacji nt. VI Kongres Współczesnej Onkologii NEXT GENERATION:

 

http://www.termedia.pl/Konferencje?Intro&e=199&p=1909

 

Pytania oraz wstępne zgłoszenia proszę kierować mailowo na adres urszula.mikiewicz@ntpp.pl  najpóźniej do dnia 28 lutego 2014 r. do godz. 10.00.

 

Wyjazd organizowany jest w ramach projektu pt. „Rozwój platformy współpracy w ramach Stowarzyszenia BIOREGION Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.6 Rozwój sieci i kooperacji.Pozycjonowanie i budowa wizerunku w sieci