Aktualności » Aktualności


14/02/2014

Nabór uczestników na misję gospodarczą do Lizbony

Stowarzyszenie BIOREGION Wielkopolska jako Lider kooperacji BioTechMed ogłasza nabór uczestników spośród członków Powiązania na zagraniczną misję gospodarczą do Lizbony gdzie w dniach 31 marca - 3 kwietnia 2014 r. odbędzie się 9. World Meeting on Pharmaceutics, Biopharmaceutics and Pharmaceutical Technology.

 

W tym roku uczestnicy spotkania mówić będą m.in. o najnowszych trendach i nowych produktach w dziedzinie farmaceutyki, produkcji i inżynierii farmaceutycznej, wyrobach medycznych i innowacyjnych technologiach medycznych.

 

Celem spotkań osób działających w dziedzinie badań naukowych, przemysłu farmaceutycznego i regulacji jest umożliwienie zainicjowania owocnych dyskusji, dzielenie się know-how, zdobytymi praktykami, tworzenie sieci biznesowych i nawiązania długoterminowych kontaktów biznesowych w kontekście współpracy.

 

Więcej informacji nt. 9. World Meeting on Pharmaceutics, Biopharmaceutics and Pharmaceutical Technology:

 

http://worldmeeting.org/index.php

 

Pytania oraz wstępne zgłoszenia proszę kierować mailowo na adres urszula.mikiewicz@ntpp.pl  najpóźniej do dnia 28 lutego 2014 r. do godz. 10.00.

 

Wyjazd organizowany jest w ramach projektu pt. „Rozwój platformy współpracy w ramach Stowarzyszenia BIOREGION Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.6 Rozwój sieci i kooperacji.Pozycjonowanie i budowa wizerunku w sieci