Aktualności » Aktualności


16/04/2014

Nabór uczestników na targi BioForum w Łodzi

Stowarzyszenie BIOREGION Wielkopolska jako Lider kooperacji BioTechMed ogłasza nabór uczestników spośród członków powiązania na 13 edycję targów BioForum 2014, które odbędą się w dniach 28 - 29 maja 2014 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi.


Głównym celem wydarzenia jest wspieranie firm w budowaniu skutecznego BioBiznesu a w konsekwencji, rozwój biorynku w Regionach Europy Środkowej i Wschodniej (CEE).

Partnerstwo jest kluczowym słowem dla BioForum 2014 r. Dzięki nim wszyscy uczestnicy mają możliwość rozwoju własnej działalności gospodarczej nawiązując współpracę ze specjalistycznymi firmami z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. 

Prelegenci przedstawią główne trendy w światowej biotechnologii i farmacji, jak również możliwości współpracy z osobami związanymi z biobiznesem w Ameryce Południowej i Europie Środkowowschodniej.

Stałym elementem imprezy są wystawy poszczególnych firm i partnerów biorących udział w BioForum, którzy  zaprezentują swoją działalność. 

Będzie możliwość odbycia spotkań oraz uczestniczenia w wykładach i dyskusjach panelowych. Uczestnicy mogą wziąć udział m.in. w różnych debatach, jak zmianach patentowych w Unii Europejskiej oraz uzyskać wiedzę na temat badań klinicznych.

Więcej informacji nt. BioForum można uzyskać na:

http://www.cebioforum.com

Pytania oraz zgłoszenia proszę kierować mailowo na adres urszula.mikiewicz@ntpp.pl  lub telefonicznie na numer 504 006 918 najpóźniej do dnia 14 maja 2014 r. do godz. 10.00.

Uczestnictwo w wydarzeniu organizowane jest w ramach projektu pt. „Rozwój platformy współpracy w ramach Stowarzyszenia BIOREGION Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.6 Rozwój sieci i kooperacji.Pozycjonowanie i budowa wizerunku w sieci