Aktualności » Aktualności


14/02/2014

Nabór uczestników na konferencję do Manchesteru

Stowarzyszenie BIOREGION Wielkopolska jako Lider kooperacji BioTechMed ogłasza nabór uczestników spośród członków Powiązania na zagraniczną konferencję do Manchesteru gdzie w dniach 25 - 26 lutego 2014 r. odbędzie się 9. Annual Biomarkers Congress 2014.

Uczestnicy sympozjum zapoznają się z najnowocześniejszymi technologiami i trendami w zakresie badań biomarkerów, najnowszymi osiągnięciami i odkrycia w biomarkerów, metod cytometrii.

Konferencja umożliwi nawiązanie strategicznego partnerstwa, dostarczenie nowych rozwiązań, opierać się będzie na studiach przypadków klinicznych, nawiązania współpracy z dostawcami innowacyjnych technologii w zakresie biomarkerów.

Więcej informacji nt. 9. Annual Biomarkers Congress 2014 r.

http://www.biomarkers-congress.com/

Pytania oraz wstępne zgłoszenia proszę kierować mailowo na adres urszula.mikiewicz@ntpp.pl  najpóźniej do dnia 17 lutego 2014 r. do godz. 10.00.

Wyjazd organizowany jest w ramach projektu pt. „Rozwój platformy współpracy w ramach Stowarzyszenia BIOREGION Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.6 Rozwój sieci i kooperacji.Pozycjonowanie i budowa wizerunku w sieci