Aktualności » Aktualności


02/01/2014

Nabór uczestników na konferencję do Oxfordu

Stowarzyszenie BIOREGION Wielkopolska jako Lider kooperacji BioTechMed ogłasza nabór uczestników spośród członków Powiązania na zagraniczną konferencję do Oxfordu gdzie w dniach 31 marca - 3 kwietnia 2014 r. odbędzie się 2. Oxford Next Generation Sequencing event, NGS 2014.

 

Uczestnicy sympozjum zapoznają się z podstawowymi technologiami i trendami w najnowszej technologii wykorzystywanej do przygotowania próbek sekwencjonowania DNA i RNA, zastosowanie genetyki klinicznej, mikrobiologicznej, ekspresji różnicowej genów i genomiki funkcjonalnej.

 

Konferencja NGS 2014 umożliwi dostarczenie uczestnikom doskonałej okazji do współpracy w zakresie platformy technologicznej sekwencjonowania następnej generacji (NGS), nowych rozwiązań, nawiązania współpracy z dostawcami najnowocześniejszych technologii w zakresie sekwencjonowania DNA i RNA.

 

Więcej informacji nt. 2. Oxford Next Generation Sequencing event, NGS 2014:

 

 http://lpmhealthcare.com/ngs-2014/

 

Pytania oraz wstępne zgłoszenia proszę kierować mailowo na adres urszula.mikiewicz@ntpp.pl  lub telefonicznie pod nr +48 504 006 918 najpóźniej do dnia 19 stycznia 2014 r. do godz. 10.00.

 

Wyjazd organizowany jest w ramach projektu pt. „Rozwój platformy współpracy w ramach Stowarzyszenia BIOREGION Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.6 Rozwój sieci i kooperacji.Pozycjonowanie i budowa wizerunku w sieci